MENU
ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ

DERGİ BLOG RSS Yayını

19 Feb AKVARYUM BALIKLARININ BESLENMESİ
admin 1 1074
Akvaryum balıkları türlerine göre etçil, otçul ya da hem etçil hem otçul olarak beslenme gruplarına ayrılmaktadır. Balıkların beslenme türlerine göre yem seçiminde bulunmak, sağlıklı balıklarınızın olması için en önemli etkendir. Akvaryum balıklarının beslenmesi türlerine göre ayrımının yanı sıra bir de yine balık türlerinin yeme alışkanlıklarına b..
02 Aug KEDİLER HAKKINDA BİLİNMEYENLER
admin 0 3902
Bir defa kedi tutkunu olduysanız, bu tutkudan asla vazgeçemezsiniz! Kediler hakkında bu ilginç bilgileri öğrenince onlara hayranlığınız kat kat artacak... İşte kediler hakkında bilinmeyenler;Dişi kediler sağ patilerini daha iyi kullanırken, erkek kediler çoğunlukla sol patide iyidirler.Kedi sahiplerinin yüzde 17’sinden fazlası üniversite mezunudur...
02 Aug KÖPEKLER HAKKINDA BİLİNMEYENLER
admin 0 3375
Evcil hayvanlarımızı tanıdığımızı düşünsek de, onlar hakkındaki her şeyi bilmemiz mümkün değil. Bazı gerçekler sizlere komik bile gelebilir. Bakın bakalım köpekler hakkında bilmediğiniz ne kadar çok şaşırtıcı gerçek var.Üzgün ya da kızgın olabilirsiniz, hatta bunu köpeğinize söylemiş ya da söylememiş de olabilirsiniz. Ama siz daha konuşmadan o nası..
15 Sep KUŞ BAKIMI VE SAĞLIĞI
admin 0 12205
Evde beslemek için ideal evcil hayvan türü olan kuşlar arasında en çok muhabbet kuşu tercih edilmektedir. Muhabbet kuşu haricinde ev ortamında kanarya ve papağanlarda bakılabilmektedir. Bakımı çok yormadığı gibi ev içerisinde de bir ses olacaktır. Kuş bakımı ve sağlığı açısından kafes seçerken bazı noktalara dikkat edilmelidir. Bakılacağı kafesin k..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)